Villa Duran Dalyan’a Hoşgeldiniz!

Türkiye’de ki Tatil anlayışınız değişmek üzere !

Villa Duran tek odalı 8 daireden oluşmaktadır, her dairemizde 2 li yatak mevcuttur. Bunun yanında daire şeklinde hoş bir havuz ve Villa etrafını süsleyen bahçeler bulunuyor. Doğa ile bütünleşeceğiniz rahat oturma mekanları ve içeceğinizi keyifle yudumlayacağınız bir bar mevcut.

1996 yılından bu yana, Villa Duran zaten farklı ülkelerden pek çok konuk aldı. Nisan ayından Ekim’e kadar açık bulunuyır. Dairelerimiz Bebeklerimiz, çocuklarımız ve yaşlılarımız için uygundur. Tatilinizi unutulmaz kılmak için elimizden geleni yağacağız, şayet Duran ailesi olarak tüm hizmet ve anlayışımızla sizlerleyiz. Dairelerimiz gayet iyi korunmaktadır, sürekliliği bulunan bir temizlik hizmeti mevcuttur. Her dairede tam donanımlı bir mutfak, bir oturma alanı, iyi donatılmış oda duş ve fanlar bulunuyor. Ayrıca taşınabilir havalandırma üniteleri küçük bir ücret karşılığında sizlere kiralanabilir.

Şehir merkezine yakın herhangi bir yola çıkarsanız kolay bir şekilde villa duran yani bizi bulabilirsiniz. Dairelerimiz çok uygun fiyattadır, kente yakın dükkanlar, restoranlar, barlar ve merkezden 100 metre, limandan 200 metre uzaktadır.

Hemen şimdi rezervasyon formumuzu kullanarak villa duran’da konforlu ve rahat yani istediğiniz gibi bir tatil yapabilirsiniz. Rezervasyonlarınızda Tüm bilgileri eksiksiz doldurmalısınız. Sizin için Dalaman Havaalanından Apartımıza transferlerde yapmaktayız.

Apartımızın bulunduğu yer olan Dalyan da gezilecek ve görülecek o kadar çok yer var ki, örneğin sularında serinleyebileceğiniz İztuzu plajı, Köyceğiz gölü ve çamur banyoları (şifalı) veya Efes ve pamukkale için Ali duran ın bilgisi ve öncülüğünde geziler düzenlenebilir. Villa Duran ekibi olarak misafirperverliğe önem vermekteyiz. Standartlar dışındaki hiç bir soruna izin vermemekteyiz. Ayrıca, Dalyan ve çevresinde neler yapabileceğinizi sizlere kontrollü olarak gösteriyoruz.