Villa Duran Tek odalı apartımızda açık mutfak, çift kişilik yatak odası, duş, tuvalet, banyo ile geniş bir oturma odasına sahiptir. Dairelerimizde extra uyku için kanepelerimizde mevcuttur, makul 2 daire için 4 kişi kalabiliyor. Mutfak bir ocak, buzdolabı ve gerekli tüm mutfak ekipmanları ile döşenmiştir. Her dairenin kendine ait balkonu vardır. .

Villa Duran İki odalı apartımızda açık mutfak, çift kişilik yatak odası, ikiz yataklı bir yatak odası, duş, tuvalet, banyo ile geniş bir oturma odasına sahiptir. iki kişilik uykuluk kanepelerimiz mevcuttur, makul 4 daire için 8 kişi kalabiliyor. Mutfak bir ocak, buzdolabı ve gerekli tüm mutfak ekipmanları ile döşenmiştir. Her dairenin kendine ait balkonu vardır.

Dairelerimiz mesafesel olarakda oldukça uygundur, merkezden 100 m, limandan 200 m. uzaklıktadır. Hemen köşe başında bir süper market mevcuttur, ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Ayrıca merkezden giyim kuşam vs ihtiyaçlarınızı görebilirsiniz.

Şehir merkezine yakın herhangi bir yola çıkarsanız kolay bir şekilde villa duran yani bizi bulabilirsiniz. Dairelerimiz çok uygun fiyattadır, kente yakın dükkanlar, restoranlar, barlar ve merkezden 100 metre, limandan 200 metre uzaktadır.

Hemen şimdi rezervasyon formumuzu kullanarak villa duran’da konforlu ve rahat yani istediğiniz gibi bir tatil yapabilirsiniz. Rezervasyonlarınızda Tüm bilgileri eksiksiz doldurmalısınız. Sizin için Dalaman Havaalanından Apartımıza transferlerde yapmaktayız.

Apartımızın bulunduğu yer olan Dalyan da gezilecek ve görülecek o kadar çok yer var ki, örneğin sularında serinleyebileceğiniz İztuzu plajı, Köyceğiz gölü ve çamur banyoları (şifalı) veya Efes ve pamukkale için Ali duran ın bilgisi ve öncülüğünde geziler düzenlenebilir. Villa Duran ekibi olarak misafirperverliğe önem vermekteyiz. Standartlar dışındaki hiç bir soruna izin vermemekteyiz. Ayrıca, Dalyan ve çevresinde neler yapabileceğinizi sizlere kontrollü olarak gösteriyoruz.